4021 Sk. No:6/A Kaymakkuyu Karabağlar / İZMİR 0 (232) 264 34 14
Ana Sayfa Kurumsal

Kurumsal

Denizcan Kalıp: plastik ve metal ürünler üzerine üretim yapan firmalara kalıp üretimi ve enjeksiyon baskı hizmetleri sağlamak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Firmamız plastik ve metal enjeksiyon kalıplarının üretimini gerçekleştirmekle birlikte, enjeksiyon baskı hizmetlerini de sunarak üretici firmalar için imalata yönelik bütünleşik hizmetler sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerin yüksek kalitede olması, uygun fiyat düzeyi ve hassas ürünler üzerinde sağladığımız başarılı üretimler sayesinde birçok sektörde üretim yapan firmalara hizmetlerimizi sunmaktayız.

Hizmetlerimizi: müşterilerimizde artı değer yaratacak biçimde sunmak, çalışanlarımızın gelişiminde sürekliliği sağlamak ve kalıpçılık sektörü için saygınlık oluşturmak vizyonumuzu belirleyen unsurlar içinde yer almaktadır.

Üretim ve hizmet süreçlerimizin tamamında kalite yönetimini bir bütün olarak uygulamaktayız. Ürettiğimiz enjeksiyon kalıplarında çalışma performansları, dayanıklılık ve uygun maliyetli olması kalite yönetimimizin temelini oluşturmaktadır. Enjeksiyon baskı ve diğer hizmetlerimizde: müşteri beklentileri ile örtüşen, zamanlama bakımından kusursuz bir süreç sunmaktayız. Tedarik süreçleri, insan kaynakları becerileri ve sektörsel deneyimlerimiz sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi sürekli arttırıcı birer faktör olarak yer alırlar.

Kalıp üretimi yada enjeksiyon baskı hizmetlerimizi sunarken kalite yönetimi açısından ele aldığımız başlıca unsurlar:

Foto Galeri
E-Mail

info@denizcankalip.com

Adres

4021 Sk. No:6/A Kaymakkuyu Karabağlar / İZMİR