4021 Sk. No:6/A Kaymakkuyu Karabağlar / İZMİR 0 (232) 264 34 14
Ana Sayfa Hizmetlerimiz Plastik & Metal Kalıp İmalatı

Plastik & Metal Kalıp İmalatı

Plastij enjeksiyonda kullanılan kalıpların tasarımından imal edilmesine kadar olan tüm süreçleri firmamız bünyesinde deneyimli ekibimiz ve son teknolojik CNC ve makina parkurumuzda gerçekleşmektedir.

Denizcan Kalıp ünyesinde plastik ve metal enjeksiyon kalıpları tecrübeli tasarımcılar ve kalıpçılar tarafından özenle ve yıllarca çalışıp milyonlarca adet üretim yapabilecek kalite ve hassasiyette dizayn edilip üretilmektedir.

Kalıp imalat aşamaları müşteriden ön bilgi ve teknik dataların alınması sonrasında kalıp tasarımcıları ve kalıpçı ustalarının ortak fikirleri ile kalıp sisteminin ön dizaynı yapılır. Oluşan fikirler ışığında kalıp tasarımına başlanır. Kalıp tasarımı tamamlanınca üretim aşamalarına geçilir.

Parça tasarımları CNC, EDM,Ve konvansiyonel kalıp yapım tezgahlarına dağıtılır. Eş zamanlı olarak kalıp seti çelik ve ekipman siparişleri verilir. Bu işlemleri biten kalıplar tecrübeli kalıp ustaları tarafından montajı ve son kontrolleri yapılarak enjeksiyon bölümüne sevk edilir. Uygun tonajlı plastik enjeksiyon makinalarına bağlanan kalıpların ilk numune deneme baskıları yapılır ve çıkan ürünler ölçüm kontrolüne alınır.

Onay alınan ürünlerin kalıpları müşteri talebine göre sevkedilir veya kendi bünyemizdeki plastik enjeksiyon makinalarında fason enjeksiyon baskıları yapılır.

E-Mail

info@denizcankalip.com

Adres

4021 Sk. No:6/A Kaymakkuyu Karabağlar / İZMİR